Innowacyjność w dziedzinie medycyny estetycznej atutami kosmetyków marki Filorga

Marka Filorga powstała w 1978 roku jako francuskie laboratorium medycyny estetycznej.

Wykorzystując wiedzę i doświadczenie Laboratorium powstały zabiegi kosmetyczne formułowane z aktywnych składników inspirowanych medycyną estetyczną, które działają synergistycznie na oznaki starzenia i wszystkie parametry jakości skóry. Filorga skierowana jest do kobiet i mężczyzn poszukujących innowacyjnych, skutecznych i przyjemnych w użyciu produktów kosmetycznych.

Marka Filorga – co warto wiedzieć?

Specjalizując się w dziedzinie starzenia się skóry od 35 lat, celem marki Filorga jest zrozumienie etapów starzenia się komórek skóry, aby lepiej je kontrolować, oferując unikalne rozwiązania oparte na zasadach aktywnego przeciwdziałania starzeniu się skóry. Są to kremy przeciwstarzeniowe, zabiegi iniekcyjne, peelingi przeciwzmarszczkowe, które skutecznie zapobiegają i leczą lekkie i głębokie zmarszczki oraz korygują problemy skórne pojawiające się z wiekiem.

NCTF to Dermokosmetyk, który stanowi kamień milowy w historii marki Filorga. Produkt ten, sprzymierzeniec starzejącej się skóry, nie tylko rewitalizuje i nawilża skórę pozbawioną napięcia i blasku, ale także leczy powierzchowne i głębokie zmarszczki.

Formuła zawierająca składniki odżywcze (witaminy, aminokwasy, minerały, antyoksydanty, koenzymy…) to unikalny kompleks, który rewitalizuje skórę i wzmacnia komórki skóry, aby ograniczyć czynniki starzenia. NCTF ma na celu codzienne dostarczanie skórze potrzebnego jej nawilżenia, a dzięki licznym przeprowadzonym testom i badaniom zapewnia skuteczność i tolerancję. Zwalcza również zmarszczki głębinowe, ujędrnia mniej gładką skórę i ożywia poszarzałą cerę. Jednym słowem to estetyczny wyczyn.

Linia kosmetyków Filorga odpowiada na wszelkie problemy związane ze starzeniem się skóry. Tajemnicą działania kosmetyków marki Filorga jest NCEF (New Cellular Encapsulated Factors) – 50 składników + kwas hialuronowy o wysokiej masie cząsteczkowej przenoszony przez innowacyjny system oraz mikroskopijne wektory ułatwiające przenoszenie składników aktywnych i gwarantujące ich całkowite wchłonięcie.

Więcej artykułów o zdrowiu, urodzie i kosmetykach znajdziesz w serwisie naswiecie.pl.

Produkty marki Filorga – to warto wiedzieć

Każdy produkt marki Filorga jest zawsze czymś więcej niż się wydaje: od kremu z filtrem po makijaż, od podkładu po balsam do ust i kurację na rzęsy i brwi.

Laboratoria Filorga zdobyły nieomylną technologię kosmetyczną: fotobiomodulację, dopasowaną do potrzeb medycyny estetycznej, która odnawia komórki skóry, ale także leczy rozstępy i spowalnia wypadanie włosów za pomocą światła LED. Produkty Filorga do pielęgnacji skóry (serum o wysokiej koncentracji składników aktywnych, produkty przeciwstarzeniowe na bazie kwasu hialuronowego, itp.) tworzące gamę Skin Perfusion, których celem jest połączenie przyjemności stosowania z widocznymi rezultatami zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.