Kostium kąpielowy z wysokim stanem – Hit plaż 2021

Panuje przekonanie, że stroje kąpielowe z wysokim stanem to przeszłość. Jak się jednak okazuje, dzięki staraniom projektantów, stroje kąpielowe z wysokim stanem wracają na plaże jako najmodniejsze fasony. Wyższy stan majtek w kostiumie kąpielowym nie być wcale przeznaczony dla kobiet o obfitszej figurze.

Na kim dobrze będzie wyglądał kostium kąpielowy wysokim stanem?

Tak naprawdę zależnie od kroju i rozmieszczenia różnych aplikacji i innych zdobień kostium kąpielowy wysoki stan może pasować do każdego typu sylwetki.
Przykładowo dla kobiet, które chcą ukryć brzuszek i poczuć się wygodniej na plażowym wypoczynku, kostium kąpielowy z wysokim stanem to naturalny wybór. Wyższy stan majtek ukrywa brzuszek i ładnie modeluje pośladki. Za to ładnie dobrany stanik może dodatkowo odwrócić uwagę od problematycznego brzuszka lub bioder. W takim układzie najlepszą propozycją będzie jednolity i gładki – pod kątem wszelkich zdobień dół – oraz stanik, który ładnie uwypukli biust oraz ramiona.
Chyba, że to właśnie górę naszego ciała jest powodem naszych kompleksów przez zbyt małe piersi lub szerokie ramiona. Wtedy wśród kostiumów kąpielowych z wysokim stanem łatwo znajdziemy modele, gdzie to góra jest tą mniej ozdobną połową, zaś majtki – mimo wyższego stanu – są tą ozdobna częścią, która przyciąga wzrok.
Także jeśli to co chcesz ukryć jedynie brzuch, a same pośladki i nogi oraz biust, ramiona i dekolt chcesz wyeksponować to kostium kąpielowy wysoki stan, również pasuje.
Musisz jedynie poszukać modelu dołu typu “figi”, które odsłaniają to co potrzeba w takim przypadku i ukrywają to, czego nie chcemy pokazywać leżąc na plaży.

Dlaczego wróciła moda na wysoki stan?

Jak widać kostiumy kąpielowe z wysokim stanem to nie tylko sposób na ukrycie niechcianych mankamentów naszego ciała. Dzięki kostiumom z wysokim stanem to możemy w łatwy sposób manipulować swoją sylwetką.
Jednak są również inne powody dla których moda na kostium kąpielowy z wysokim stanem wróciła.
Po pierwsze – dla większości z nas mocno odkryte kostiumy kąpielowe typu bikini nie pasują dla każdej z nas. Nie każda z nas wygląda w takim stroju seksownie. Za to bardziej zakryte kostiumy właśnie z wysokim stanem okazują się równie seksowne a przy tym wygodniejsze. Dodatkowo różne aplikacje, wszelkie wcięcia i inne ozdoby sprawiają, że są równie atrakcyjne dla oka, eleganckie i bardzo modne.
Po drugie – coraz mocniej wraca do nas styl retro. Zaś ze stylem retro, jeśli chodzi o stroje kąpielowe najbardziej związane są kostiumy kąpielowe z wysokim stanem, zwłaszcza modele w urocze groszki z górą wiązaną na szyi. Jednak także inne fasony będą bardzo retro.

Czy kostium kąpielowy wysoki stan jest dla Ciebie?

Zdecydowanie tak! Kostiumy kąpielowe z wysokim stanem – oczywiście w odpowiednim fasonie – są odpowiednie dla każdej sylwetki. Dobrze będą się w nim czuć zarówno kobiety, które szukają czegoś wygodnego, ale też chcące podkreślić swój seksapil.

One thought on “Kostium kąpielowy z wysokim stanem – Hit plaż 2021

Dodaj komentarz