Spodnie Wrangler i ich historia

Pomimo tego, że świat mody obfituje w nowości, które pojawią się bez ustanku, istnieje taka odzież, która od wielu długich lat, niezmiennie pozostaje „na czasie”, a jej noszenie uważa się za modne, a wręcz luksusowe. Z całą pewnością do tej grupy zaliczyć można spodnie Wrangler. Po dziś dzień, marka cieszy się ogromną popularnością i uznaniem wśród szerokiego grona odbiorców na całym świecie. Jaka jest historia znanej marki Wrangler? Co warto wiedzieć o oferowanych przez nią słynnych spodniach? Przyjrzyjmy się tematowi z bliska. Zaczynamy!

Garść historii na dobry początek

Chcąc poznać historię powstania jednej z najsłynniejszych marek świata mody, sięgnąć musimy do roku 1904. Wówczas powstało Hudson Overall Company. W 1919 roku firma zaczęła nazywać się Blue Bell. Jednak to 1947 rok był przełomowym, kiedy do oferty wprowadzone zostały jeansy dla kowbojów. Właśnie wtedy przedsiębiorstwo przybrało znaną do dziś nazwę Wrangler. Spodnie charakteryzują się siedmioma detalami, które wyróżniają je na tle konkurencyjnych produktów po dziś dzień. Dbałość o najdrobniejsze detale, precyzja i solidność wykonania oraz najwyższej jakości materiały, które używane są do produkcji spodni Wrangler sprawiają, że są one w stanie zadowolić najbardziej wymagających użytkowników. Najbardziej popularne modele uwielbiane są przez koneserów jeansu. Pomimo bogatej historii, spodnie Wrangler idą z duchem czasu, oferując nowoczesne modele, wpisujące się w aktualne trendy. Dziś Wrangler należy do VF Corporation, która jest największą na świecie firmą odzieżową, dążąc do stałego rozwoju.

Spodnie Wrangler i ich charakterystyka

Spodnie Wrangler są odzieżą, która pozwala rozwinąć skrzydła i poczuć się wyjątkowo swobodnie i designersko, bez względu na okoliczność, w której się znajdujemy. Jedną z najbardziej popularnych, w obecnych czasach kultowych kolekcji jest Born Ready. Jej unikatowość polega na połączeniu oryginalnego designu z ponadprzeciętną funkcjonalnością. Dziś Born Ready jest synonimem najwyższej klasy jeansów, odpowiadającą na potrzeby współczesnego klienta. Spodnie Wrangler niezmiennie zachwycają ludzi na całym świecie, wprowadzając nowoczesne technologie, takie jak jeans, który zapewnia ochronę przed zimnem czy denim, który stanowi ochronę przed deszczem. To wzór, który jest naśladowany przez inne marki.

Spodnie Wrangler charakteryzują się siedmioma cechami, które wyróżniają je na tle konkurencji. Bardzo charakterystyczna jest unikatowa kieszonka na zegarek bądź drobne pieniądze. Wylot kieszonki znajduje się tuż przy tali, dzięki czemu jest dodatkowo chroniony paskiem. Płaskie nity to druga cecha wyróżniającą spodnie Wrangler. Wzmacniają one spodnie, stanowiąc ochronę przed rozdarciem szwów. Trzecia cecha to szwy. W odróżnieniu od konkurencji, brzegi karczka na tylnych kieszeniach założone są do dołu. Czwarta cecha to szlufki, a mianowicie ich ilość. Siedem sztuk zapewnia maksymalny komfort noszenia. Piątą cechą jest haft w kształcie litery „W” na tylnich kieszeniach, szóstą skórzane naszywki z napisem marki, a siódmą logo marki ułożone z liny. Wszystkie te unikalne cechy nie tylko są symbolami rozpoznawczymi marki, ale także gwarancją najwyższego komfortu, jakości oraz precyzji i trwałości wykonania. Na stronie internetowej elwix.pl odnaleźć możemy bogatą ofertę spodni renomowanej marki Wrangler. Szeroki wybór pozwala na odnalezienie wymarzonego modelu, który będzie służył nam w niezmiennej kondycji przez długi czas.