Modowe męskie hity wiosna-lato 2021

Kto powiedział, że tylko kobiety mogą mocno interesować się modą i dbać o to, by ubierać się zgodnie z jej zasadami? Mężczyźni też to przecież robią. Czasem wręcz podświadomie, ale mimo wszystko nawet jeśli sami nie sprawdzają aktualnych trendów i nie są z nimi na bieżąco, mimowolnie dostrzegają je podczas wizyt w galeriach handlowych, w których niemalże zawsze występuje właśnie ta najmodniejsza odzież męska. Jeżeli jednak ktoś chciałby nieco bardziej zainteresować się tym tematem, ten artykuł właśnie na to mu pozwoli. Przewertowaliśmy wszystkie męskie trendy wiosna-lato 2021 i wybraliśmy z nich te, które są szczególnie warte uwagi i które na pewno już niedługo będą uwidaczniać się na ulicach dużych miast.

1 – Odrobina luzu, czyli dżinsy z nogawkami XXL

W rzeczywistości niekonieczni muszą to być jeansy, ale jednak w przypadku tego kroju spodni klasyczny materiał sprawdzi się zdecydowanie najlepiej. Jeans jest modny zawsze. Chyba nie było jeszcze takiego okresu w modzie od przeszło kilkudziesięciu lat, w którym projektanci, a za ich sprawą także i zwykli ludzie uznaliby go za coś nieaktualnego i „passe”. Tym razem najmodniejsze męskie jeansowe spodnie nie będą mieć jednak obcisłych i dopasowanych do sylwetki nogawek. W końcu projektanci nadali im większej swobody. Wprowadzili do nich sporo luzu, tworząc bardzo szerokie nogawki w rozmiarze XXL. Na ogół wyglądają one wręcz tak, jak gdyby nie do końca pasowały na sylwetkę i były na nią za dużo. Nogawki mają mieć workowaty krój i wyraźne marszczenia. Mogą być nawet za długie! To wszystko sprawi, że nabiorą nieco nonszalanckiego, ale jakże stylowego i utrzymanego w trendach wyglądu.

2 – Elegancka koszula w codziennym wydaniu

Co prawda klasyczne eleganckie koszule już do dawien dawna są noszone przez mężczyzn także na co dzień, jednakże w tych dziennych i zwyklejszych stylizacjach do tej pory występowały wyłącznie w połączeniu z prostymi długimi jeansami. Moda męska na wiosnę i lato 2021 wychodzi teraz z zupełnie inną propozycją. Udowadnia, że te wszystkie koszule, które wyglądają tak, jak gdyby mogły być noszone wyłącznie w biurze, mogą pasować nawet do krótkich letnich szortów czy luźniejszych bermudów! Przeplatanie różnych stylów daje zwykle niesamowite efekty. Często nie warto więc podążać za utartymi schematami. To, co jest oczywiste, niestety na ogół jest też jednocześnie dość nudne, czego raczej nie można by było powiedzieć o stylizacji stworzonej z wakacyjnych kwiecistych szortów i koszuli wykonanej z białego sztywnego materiału.

3 – Dres!

Tutaj chyba nie trzeba za wiele mówić. Zresztą już od jakiegoś czasu zarówno odzież damska, jak i odzież męska krąży wokół tematu ubrań wygodnych i domowych. Spory wpływ miała na to na pewno pandemia. Ludzie zostali w pewnym sensie zamknięci w swoich domach. Wiele osób przeszło na tryb pracy zdalnej, co miało swoje plusy, bo nareszcie pozwoliło uwolnić się ze sztywnego uniformu. Komplet marynarki i materiałowych spodni został zastąpiony przez zwykły dres, a panowie tak bardzo się z nim na nowo polubili, że dalej chcą go nosić! Dresowe spodnie nie muszą zresztą wyglądać jak znoszony ubiór domowy czy strój do ćwiczeń. Niektóre z nich są naprawdę stylowe. Trzeba tylko wiedzieć, że taka dresowa odzież męska musi niestety swoje kosztować, jeżeli ma odpowiednio się prezentować (dobrych dresów nie da się kupić za sto złotych).

4 – Nietypowa jasna kolorystyka

Męskość nie musi być kojarzona z czernią czy innymi, równie ciemnymi kolorami. Facet, który jest naprawdę pewny siebie i wie, czego chce od życia, spokojnie założy na siebie koszulę w kanarkowym odcieniu, a wciąż będzie czuć się atrakcyjnie. Moda męska na wiosnę-lato 2021 zachęca właśnie do kolorystycznych zabaw. Rezygnuje z barw ciemnych na rzecz tych znacznie jaśniejszych, a wręcz… pastelowych! Nie muszą być one noszone od stóp do głów, ale zawsze warto włączyć do stylizacji przynajmniej jeden dodatek w takim odcieniu. Strój nabiera wtedy lekkości i zostaje też pięknie ożywiony.

One thought on “Modowe męskie hity wiosna-lato 2021

Dodaj komentarz